• Kayıt
Hoşgeldiniz, üye olmadan da soru sorabilir,cevap yazabilirsiniz!

1,142 soru

659 cevap

93 yorum

188 kullanıcı

Hangi Kulaklık?

0 oy

Merhaba değerli kullanıcılar.

Kulak üstü kulaklık alacağım ama kararsız kaldığım noktalar var. Bu konularda fikirlerinizi dinlemeye hazırım.

Kullanım kurumum:
Genel olarak video, film, müzik için kulaklık kullanıyorum. Şu anda kulak içi kulaklık kullanıyorum ve uzun saatlerce kulağımda kaldığı zaman rahatsızlık oluşturuyor. Bu yüzden kulak üstü modellerinden birine geçmeye karar verdim. Oyun arada sırada oynuyorum ama siz oyun oynamadığımı varsayın.

Bütçe durumunda ise siz tüm yazacağım modeller için aynı parada gibi sıralarsanız sevinirim. Tamamen performans olarak sıralarsanız sevinirim.

Kulaküstü ve kulağı tam çevreleyen modelleri tercih ediyorum. Kablosuz olması önemli bluetooth veya wireless olması önemli değil.

Modeller
SteelSeries Arctis 7
SteelSeries Arctis 3 Bluetooth
SteelSeries Arctis 1 Wireless
Sennheiser HD 4.40BT
Anker Soundcore Life Q30
Beats Studio 3 Wireless
Logitech

Tip şekil görsel takıntım pek yok ama bu sabit mikrofonlu modeller tercihim değil. Kardeşim onları boş ver şu modele bir bak gibi önerilere açığım.
SteelSeries serisine çok yakındım ama bazı kullanıcı arkadaşlar film müzik için almayın demişler. Öyle çok anlamam ama kulaklık küstürmesin şimdi o kadar para vereceğiz.
Sennheiser'ı biliyoruz. Ama kulaklığı denemedim. Ses kalitesi iyi diyorlar ama şarjı vs kötü diyorlar. Kulaklık da aldık mı 15-20 saat götürsün bizi.
Anker Soundcore Life Q30 kullanıcılar çok övüyor. Ama bu rakipleri karşısında nerede kendine yer bulabilir, bilemedim.
Logitech'in kablosuz bir modelini yazmadım. Çünkü şöyle az biraz baktığımda nerdeyse çoğu modelleri Steelseries Arctis 7'nin gerisinde kalıyor.

Bilemedim. Önerilerinize açığım. Şimdi şöyle bir yorum gelebilir. Sennheiser ile SteelSeries aynı klasmanda değil diyerek. Aslında benim mikrofona da ihtiyacım var. Youtube kanalıma ağırlık vermek istiyorum. Steelseries alırsam mikrofon almasam da olur diyordum. Sennheiser gibi bir çıkıntılı mikrofonu olmayan bir model alırsam ayrıca bir mikrofon almam gerecek bu da ayrı bir ekonomik yük. Aslında kendinden mikrofonlu kablosuz kulak üstü bir model aradım ama baktığımda kulaküstü modellerdeki mikrofonlar YouTube için yetersiz kaldığını düşündüm zamanla. Var mı kulak üstü olup mikrofon kalitesiyle YouTube'a içerik atılabilecek bir kulaklık.

Cevaplarınız için şimdiden Teşekkürler :)

28, Nisan, 28 Teknoloji kategorisinde Barisovic tarafından soruldu

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Lütfen soruyu küçük harflerle yanıtlayınız.
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.
...