• Kayıt
Hoşgeldiniz, üye olmadan da soru sorabilir,cevap yazabilirsiniz!

1,064 soru

644 cevap

92 yorum

168 kullanıcı

Rüyada sivil polisten kaçmak ne anlama gelir?

0 oy
Merhabalar. Dün gece rüyamda sivil polislerden kaçtığımı gördüm. Bu rüyanın yorumu nedir? Kaçtım ancak yakalanmadım. En son bir eve sığınarak kurtuldum.
13, Şubat, 13 İslam kategorisinde Berna Karaman tarafından soruldu

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Lütfen soruyu küçük harflerle yanıtlayınız.
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

0 oy

Rüyada sivil polisten kaçmak

Rüyada polisten kaçmak farklı şekillerde yorumlanır. Sizin gördüğünüz rüyada sivil polisten kaçmak, bilmeden yaptığınız bir hatanın olduğuna işarettir. U hata aile içinde olabildiği gibi, iş hayatınızda da olabilecek bir şeydir. Bir eve saklanmak ise, size karşı hukuk karşısında adaletsizlik yapıldığı ya da çevrenizde sizi kullanmak isteyen art niyetli insanların olduğu şeklinde yorumlanır.

Ancak rüyada polisten kaçıp kurtulmak, başınıza gelebilecek bela ve musibetlerden kurtulmak anlamına da gelmektedir. Rüya içerisinde eve saklanmak ve polisten kaçmak gibi iki farklı unsur bulunuyor. Buna göre yorum yapacak olursak, çevrenizdeki art niyetli insanların sizi resmi kurumlarda kullanma gibi bir düşüncesi olduğunu çıkarabiliriz. Kısa sürede bu kişiyi tanıyarak, onun art niyetine alet olmadan kurtulacağınıza işaret olarak kabul edebiliriz.

Rüyada polisten kaçmak ile ilgili yapılan farklı yorumlardan biri de, resmi elbiseli polisten kaçmaktır. Böyle bir rüya gören kişi ise bilmeden bir suça karışacak ancak bu suç açığa çıkmayacak demektir. Böyle bir duruma düşen kişinin bunu fırsat bilerek tekrar hata yapması halinde, yakalanarak cezasını çekmesi yorumları yapılır.

Genel anlamda iyi yorumlanan rüyalardan biri olsa da, yakalanmak ya da polisten kaçarken herhangi bir şekilde yaralanmak hakkında olumsuz yorumlar yapılmaktadır. Sizin gördüğünüz rüyanın yorumlarına genel olarak baktığımızda, olumlu bir rüya olduğunu söyleyebiliriz.

13, Şubat, 13 Master Uzman (30,690 puan) tarafından cevaplandı
...