• Kayıt
Hoşgeldiniz, üye olmadan da soru sorabilir,cevap yazabilirsiniz!

1,064 soru

644 cevap

92 yorum

168 kullanıcı

Facebook sayfa beğeni sayısını artırmak için ne yapabilirim?

+1 oy
Facebook üzerinden açtığım 2 sayfam var. Ancak beğeni sayıları 340 ve 1210 şeklinde. Facebookk sayfa beğeni sayımı nasıl artırabilirim? Hızlı ve mantıklı olan yollar neler acaba.
11, Şubat, 11 İnternet kategorisinde Sinan Üzümcü tarafından soruldu

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Lütfen soruyu küçük harflerle yanıtlayınız.
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

0 oy

Facebook sayfa beğeni sayısını artırmanın yolları

Merhaba Sinan bey. Facebook sayfa beğeni sayınızı, çeşitli yollarla arttırabilirsiniz. Aşağıda vereceğimiz yöntemlerin bazıları çok yavaş işlerken, bazıları ise hızlı bir şekilde beğeni sayınızı arttırmak için uygulayabileceğiniz yöntemlerdir.

Beğeni satın almak

Sayfa beğeni sayısını artırmak için en pratik yöntem, sayfa beğenisi satan yerlerden hizmet almaktır. Dakikalar içerisinde binlerce sayfa beğenisini göndererek beğeni sayınızı arttırabilirsiniz. Ancak bu yöntem aktif profiller yerine, farklı şekillerde oluşturulmuş profillerdir. Yani sadece görüntüye hedefli olarak beğeni sayınızı arttırmak istiyorsanız, bu yöntemi kullanabilirsiniz.

Takipçi sitelerine üye olmak

Bazı takipçi sistemleri insanların birbirini takip edip beğenerek kredi kazanmalarına ve bu kredileri yine sosyal medyada farklı şekillerde kullanmalarına imkan vermektedir.

Bu sistemlere üye olarak başka sayfaları beğenip kredi kazanabilir ve bu kredi karşılığında da kendi sayfanıza takipçi gönderebilirsiniz.

Facebook reklamları

Facebook sayfa takipçi sayısını arttırmak için yapabileceğiniz şeylerden biri de, sponsorlu Facebook reklamlarıdır. Uygun fiyatlarla Facebook üzerinden reklam vererek, insanların sayfanızı beğenmesini sağlayabilirsiniz. Bu yöntemin en önemli faydası ise, hedef kitlenizi en iyi şekilde seçme şansının olmasıdır.

Yukarıdaki yöntemler, Facebook sayfa takipçi sayısını arttırmak için kullanılabilecek en pratik yöntemlerdir.

13, Şubat, 13 Master Uzman (30,690 puan) tarafından cevaplandı
...