• Kayıt
Hoşgeldiniz, üye olmadan da soru sorabilir,cevap yazabilirsiniz!

1,064 soru

644 cevap

92 yorum

168 kullanıcı

Rüyada balık görmek nedir?

+1 oy
Selamlar. Rüyamda önce tek bir balık gördüm. Elimle yakalıyor ve bir kovanın içerisine koyuyorum. Kovada biraz su var. Sonra balık kaçıyor ve denize atlıyor. Bende yakalamak için balığın peşinden denize dalıyorum. Denizin dibinde onlarca balık yakalama fırsatım varken, ben yakaladığım ancak kaçan o balıktan başkasını yakalamak için hiçbir çaba göstermiyorum. Böyle detaylı bir rüya tabirleri olmadığından, detaylarıyla sormak istedim. En son olarak kaçırdığım balığı tekrar yakaladığım sırada uyandım.
9, Şubat, 9 İslam kategorisinde Osman Toka tarafından soruldu

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Lütfen soruyu küçük harflerle yanıtlayınız.
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

0 oy

Rüyada Kaçan Balığı Yakalamak Nasıl Yorumlanır?

Rüyada kaçan balığının yakalanması, rüya sahibi için büyük fırsatların karşısına çıkacağı ve bu fırsatlardan yararlanacağı şeklinde yorumlanır. Özellikle diğer balıklara bakmadan doğrudan büyük balığı yakalamaya çalışmak, sizin küçük fırsatlar yerine daha çok büyük fırsatlar peşinde koştuğunuza işarettir.

Burada balığı yakalayıp sonradan tekrar kaçırmak ve yine yakalamak farklı şekillerde yorumlanır. Yakalanan balığın kaçması, elde edilen fırsatın kaçması anlamına gelir. Ancak siz rüyanızda balığı kaçırdıktan sonra, tekrardan yakaladığınızı belirtiyorsunuz. Elinize geçen fırsatları da ilk denemenizde başarılı olamasanız da, sonraki denemelerde fırsatları iyi bir şekilde değerlendirerek büyük kazançlar elde edeceğinize işaret sayılır.

Normal bir şekilde rüyada balık görmekte, kısmetinin açılacağı şeklinde yorumlanır. Doğal olarak siz bu rüyada aynı zamanda balık görmüş oluyorsunuz. Yani hem balığı yakalamak hem de görmek yine fırsata ve kısmete işarettir. Diğer yandan ise rüya içerisinde balık avlamak gibi bir durum da söz konusudur.

Küçük balık avladığını görmek rüya sahibi için menfaatin yok olması ve zevk olarak kabul edilirken, büyük balık avlamak ise hayır ve çeşitli faydalara işaret eder. Özetle söyleyecek olursak hayırlı ve büyük fırsatlar sizi bekliyor diyebiliriz.

13, Şubat, 13 Master Uzman (30,690 puan) tarafından cevaplandı
...